Pewnie jak większość użytkowników Instagrama zadawałeś sobie pytanie jak zapisać zdjęcie z instagrama. Niestety instagram nie umożliwia bezpośredniego zapisywania zdjęć więc tu przychodzę ja ze swoim krótkim poradnikiem.

Jak zapisać zdjęcie z instagrama na komputerze?

Najprostszym sposobem na zapisanie zdjęcia z instagrama na komputerze jest otwarcie danego zdjęcia w nowym oknie. Po otwarciu nowego okna klikamy „Wyświetl źródło strony”

W momencie kiedy mamy przed sobą źródło strony szukamy zdjęcia z końcówką .jpg jak na poniższym obrazku (można wyszukać klikając CTRL + F)

Jak zapisać zdjęcie z instagrama na komputerze?

Kopiujemy link i wklejamy w nowe okno lub jak w chrome prawy przycisk myszy i klikamy „Przejdź do strony https://instagram.fktw1-1.fna.fbcdn.net……..”

Mając otwarte zdjęcie klikamy prawy przycisk myszy i wybieramy „Zapisz grafikę jako” a następnie wybieramy miejsce docelowe i klikamy „Zapisz”

W ten sposób cieszymy się z zapisania intagramowego zdjęcia na komputerze.

Jak zapisać zdjęcie z instagrama na telefonie?

Najprostszym sposobem jest zrobienie screena (zrzut ekranu) w telefonie. Kolejnym sposobem jest zainstalowanie aplikacji np. FastSave for Instagram. FastSave jest najbardziej popularną aplikacją do zapisywania zdjęć i filmów z Instagrama i ma ponad 10 milionów pobrań. FastSave na Instagram pomaga zapisywać zdjęcia i filmy z Instagrama na urządzeniu za darmo i na zawsze.

Jak zapisać zdjęcie z instagrama?
5 (100%) 1 vote